ГЛОБАЛЬНІ ОСВІТНІ МЕРЕЖІ ТА ЇХ КОМУНІКАТИВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ (ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД)
PDF

Ключові слова

інформаційно-комунікаційні технології
глобальні освітні мережі
віртуальні освітні спільноти
єдиний освітній простір

Як цитувати

[1]
I. D. Malytska, “ГЛОБАЛЬНІ ОСВІТНІ МЕРЕЖІ ТА ЇХ КОМУНІКАТИВНИЙ ПОТЕНЦІАЛ (ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД)”, ITLT, vol. 23, no. 3, Jul. 2011, doi: 10.33407/itlt.v23i3.482.

Анотація

В статті проаналізовано основні тенденції розвитку глобальних освітніх мереж, таких як GINIE, GLORIAD, Global Knowledge Partnership (GKP), Хplora, визначено основні сучасні тенденції їх розвитку, які спрямовані на створення віртуальних освітніх спільнот з подальшим формуванням єдиного освітнього простору. Розглянуто такі мережі як: Globalschoolnet, Educared, HappyChild, Teachers Network, на основі яких створюються і успішно діють освітні віртуальні спільноти. Визначено основні форми навчальних ресурсів освітніх мереж, які використовуються у навчально-виховному процесі загальної середньої школи зарубіжних країн.

PDF

Посилання

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1722-р, Концепція Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процесс загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року. - Сайт Міністерства освіти і науки України. - [Електронний ресурс] . – Режим доступу: http://www.mon.gov.ua/

GINIE (Global Information Networks in Education) –Глобальні інформаційні мережі в освіті). – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://portal.unesco.org/education/en/ . – Заголовок з екрану.

Глобальне партнерстов в ім’я знання GKP (Global Knowledge Partnership). – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.globalknowledge.org/. – Заголовок з екрану.

Глобальна мережа GLORIAD. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.gloriad.org/gloriad/index.html. – Заголовок з екрану

Глобальна освітня мережа Xplora. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.xplora.org/ww/en/pub/xplora/. – Заголовок з екрану.

Global Development learning Network (Глобальна мережа з розвитку навчання) . – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://web.worldbank.org/. – Заголовок з екрану

Глобальна шкільна мережа Global School Network. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.globalschoolnet.org/index.html. – Заголовок з екрану.

Іспанська освітня мережа EducaRed. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.educared.net/. – Заголовок з екрану

Глобальна освітня мережа HappyChild. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.happychild.org/. – Заголовок з екрану.

Мережа вчителів (Teachers network – Великобританія) . – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.theteachernet.co.uk/. - Заголовок з екрану

Мережа вчителів (Teachers network – США). – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://teachersnetwork.org/funders/. – Заголовок з екрану

Сеть творческих учителей (Росія). – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.it-n.ru/ . - Заголовок з екрану

Открытый класс. Сетевые образовательные сообщества. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.openclass.ru/ – Заголовок з екрану.

Мережа Партнерство в навчанні. – [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ua.partnersinlearningnetwork.com/Pages/default.aspx. – Заголовок з екрану

Міжнародна освітня та ресурсна мережа «IEARN». – [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://www.iearn.org.ua/index.html. – Заголовок з екрану.

Автори, які подають матеріали до цього журналу, погоджуються з наступними положеннями:

  1. Автори отримують право на авторство своєї роботи одразу після її публікації та назавжди зберігають це право за собою без жодних обмежень.
  2. Дата початку дії авторського права на статтю відповідає даті публікації випуску, до якого вона включена.

Ліцензування контенту

  1. Автори передають журналу право першої публікації свого рукопису на умовах ліцензії Creative Commons ("Із зазначенням авторства - Некомерційне використання - Поширення на тих же умовах") 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно читати, завантажувати, копіювати і роздруковувати представлені матеріали, здійснювати пошук контенту та посилатись на опубліковані статті, поширювати їх повний текст і використовувати з будь-якою законною некомерційною метою (в тому числі з навчальною або науковою) та обов'язковим посиланням на авторів робіт і первинну публікацію у цьому журналі.
  2. Опубліковані оригінальні статті в подальшому не можуть використовуватись користувачами (окрім авторів) з комерційною метою або поширюватись сторонніми організаціями-посередниками на платній основі.

Політика депонування

  1. Редакція журналу заохочує розміщення авторами рукопису статті в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності і динаміці цитування (див. задекларовану політику депонування даного журналу в директорії Sherpa/Romeo).
  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження статті у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати її в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на первинну публікацію у цьому журналі.
  3. Дозволяється самоархівування постпринтів (версій рукописів, схвалених до друку в процесі рецензування) під час їх редакційного опрацювання або опублікованих видавцем PDF-версій.
  4. Самоархівування препринтів (версій рукописів до рецензування) не дозволяється.

Завантаження

Дані про завантаження ще недоступні.