КЛЮЧОВІ ЧИННИКИ ТА СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ОСВІТИ
PDF

Ключові слова

інтеграція освіти
демократизація освіти
світовий освітній простір
інформатизація освіти
інформаційно-комунікаційні технології

Як цитувати

[1]
V. Y. Bykov, “КЛЮЧОВІ ЧИННИКИ ТА СУЧАСНІ ІНСТРУМЕНТИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ОСВІТИ”, ITLT, vol. 2, no. 1, Sep. 2010, doi: 10.33407/itlt.v2i1.270.

Анотація

В статті розглядаються процеси інтеграції та демократизації систем освіти та їх значення як для країн Європи, так і для України, процес входження освіти України в європейський та світовий освітній простір. Надається характеристика сучасного інформаційного суспільства, визначається роль інформаційно-комунікаційних технологій та їх роль у інформатизації освіти, спрямованої на підвищення якості освіти.
PDF

Посилання

Богатырь Б.Н. Система образования России как объект информатизации: Школа-семинар «Создание единого информационного пространства системы образования». – М., 1998. – 37 с.

Вища освіта України і Болонський процес: Навчальний посібник / За редакцією В.Г.Кременя / М.Ф. Степко, Я.Я.Болюбаш, В.Д.Шинкарук, В.В.Грубінко, І.І.Бабін. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2004. – 384 с.

Ін­фо­р­ма­цій­но-­ана­лі­ти­ч­ні ма­те­рі­а­ли до па­р­ла­ме­нт­сь­ких слу­хань з пи­тань роз­ви­т­ку ін­фо­р­ма­цій­но­го су­с­пі­ль­с­т­ва в Укра­ї­ні // Ка­бі­нет Мі­ні­с­т­рів Укра­ї­ни, Мі­ні­с­тер­с­т­во транс­по­р­ту та зв’я­з­ку Укра­ї­ни. – К., 2005. – 70 с.

Кремень В.Г. Якісна освіта в контексті загальноцивілізаційних змін // Освіта України №89, 28 листопада 2006 року. – С.12.

Національна Доктрина розвитку освіти / Центр Разумкова / Національна безпека та оборона. - №4. – 36 c.

Освіта в інноваційному поступі суспільства / Доповідь на підсумковій колегії Міністерства освіти і науки України 17 серпня 2006 року // Освіта України. – №60-61, 14 серпня 2006 року. – С.1-21.

Па­р­ла­ме­нт­сь­кі слу­хан­ня з роз­ви­т­ку ін­фо­р­ма­цій­но­го су­с­пі­ль­с­т­ва в Укра­ї­ні 21 вересня 2005 року. – К., 2005. – 64 с.

По­ста­но­ва Вер­хо­в­ної Ра­ди Укра­ї­ни від 1 грудня 2005 року

№3175.

Про не­від­кла­д­ні за­хо­ди що­до роз­ви­т­ку ін­фо­р­ма­цій­но­го су­с­пі­ль­с­т­ва в Укра­ї­ні. До­по­відь Пре­зи­де­н­та Укра­ї­ни // Гро­мад­сь­ка ра­да з пи­тань ін­фо­р­ма­цій­но-­ко­му­ні­ка­цій­них тех­но­ло­гій. – К., 2005. – 42 с.

Руденко В.Д.. Розвиток інформаційного суспільства в Україні / Огляд матеріалів парламентських слухань з питань розвитку інформаційного суспільства в Україні // Комп’ютер у школі та сім’ї. – 2005. – №8(48). – С.2-17.

Тиффин Джон, Раджасингам Лалита. Что такое виртуальное обучение. Образование в информационном обществе. – М: Информатика и образование, 1999. – 312 с.

Труды II Международного конгресса ЮНЕСКО “Образование и информатика” 1-5 июля 1996 г., Москва – Институт ЮНЕСКО по информационным технологиям в образовании, Международный центр системных исследований проблем высшего образования и науки (Ассоциированный центр ЮНЕСКО), 1997 год: Декларация II Международного конгресса ЮНЕСКО “Образо­вание и информатика”, т. I, р. XI; Рекомендации II Международного конгресса ЮНЕСКО “Образо­вание и информатика”, т. I, р. XII.

Укра­ї­на на шля­ху до су­с­пі­ль­с­т­ва знань: осві­та, на­у­ка, куль­ту­ра / За ред. к. ю. н. А.В. Пазюка. — Ки­їв: МГО “Прай­ве­сі Юк­рейн”, 2005. – 69 с.

Федеральний Закон ”Про інформацію, інформатизацію і захист інформації”. Прийнятий Державною Думою Росії 25 січня 1995 р.

Автори, які подають матеріали до цього журналу, погоджуються з наступними положеннями:

  1. Автори отримують право на авторство своєї роботи одразу після її публікації та назавжди зберігають це право за собою без жодних обмежень.
  2. Дата початку дії авторського права на статтю відповідає даті публікації випуску, до якого вона включена.

Ліцензування контенту

  1. Автори передають журналу право першої публікації свого рукопису на умовах ліцензії Creative Commons ("Із зазначенням авторства - Некомерційне використання - Поширення на тих же умовах") 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно читати, завантажувати, копіювати і роздруковувати представлені матеріали, здійснювати пошук контенту та посилатись на опубліковані статті, поширювати їх повний текст і використовувати з будь-якою законною некомерційною метою (в тому числі з навчальною або науковою) та обов'язковим посиланням на авторів робіт і первинну публікацію у цьому журналі.
  2. Опубліковані оригінальні статті в подальшому не можуть використовуватись користувачами (окрім авторів) з комерційною метою або поширюватись сторонніми організаціями-посередниками на платній основі.

Політика депонування

  1. Редакція журналу заохочує розміщення авторами рукопису статті в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності і динаміці цитування (див. задекларовану політику депонування даного журналу в директорії Sherpa/Romeo).
  2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження статті у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати її в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на первинну публікацію у цьому журналі.
  3. Дозволяється самоархівування постпринтів (версій рукописів, схвалених до друку в процесі рецензування) під час їх редакційного опрацювання або опублікованих видавцем PDF-версій.
  4. Самоархівування препринтів (версій рукописів до рецензування) не дозволяється.

Завантаження

Дані про завантаження ще недоступні.